Job offer, Procurement and facility management Danube Commission (Budapest)

ÁLLÁSAJÁNLAT

BESZERZÉSEKÉRT ÉS LÉTESÍTMÉNYGAZDÁLKODÁSÉRT FELELŐS MUNKATÁRS

DUNA BIZOTTSÁG

(BUDAPEST)

A DUNA BIZOTTSÁG (DB), budapesti székhelyű nemzetközi szervezet, a Titkárságon belül megüresedett állás betöltésére beszerzésekért és létesítménygazdálkodásért felelős munkatársat keres.  A kiválasztási eljárásra 2022. szeptemberében kerül sor.

Feladatok :

Az adminisztratív és pénzügyi kérdésekért felelős vezérigazgató-helyettes beosztottjaként felelőssége kiterjed a DB székhelye működésének minden aspektusára, a DB üléseinek megtartásához szükséges technikai eszközök előkészítésére, valamint a Titkárság rendes működésének biztosítására (felszerelés, készletek, leltár, tisztviselők és alkalmazottak kiküldetése).

Olyan munkatársat keresünk, aki :

  • valamelyik Duna-menti ország állampolgára,
  • jól ismeri a DB egyik hivatalos nyelvét (német, francia vagy orosz), valamint a magyar nyelvet,
  • megfelelő műszaki vagy gazdasági intézményben folytatott tanulmányok befejezését igazoló oklevéllel rendelkezik,
  • nagy tapasztalattal rendelkezik a létesítménygazdálkodás és a beszerzés területén, valamint magas szintű informatikai és digitális affinitással, és képes többek között a modern e-eszközök használatára,
  • ismeri a számviteli és pénzügyi alapelveket, valamint a szerződési jogot,
  • angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit ajánlunk :

  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • nemzetközi munkakörnyezet,
  • havi 2.252 eurós nettó (magyar állampolgár esetén bruttó) alapfizetés,
  • a DB vonatkozó szabályzataiban meghatározott juttatások.

A részletes önéletrajzot, a motivációs levelet és a képesítést igazoló bizonyítványok másolatát a következő címre várjuk: secretariat@danubecommission.org

Beküldési határidő : 2022. szeptember 9.